Category: Informacje kredytowe

Kredyt na nowy samochód – Skoda, Volkswagen, Audi, Seat

Jeśli chodzi o finansowanie zakupu nowych aut obcym kapitałem, to w pierwszej kolejności należy się zwrócić do instytucji finansowych-bezpośrednio związanych z danym koncernem samochodowym. Takie rozwiązanie daje gwarancję podpisania korzystnej oferty kredytowej.

Kontynuuj czytanie

Szybki kredyt samochodowy przez internet

Internet obecny jest w naszym życiu na każdym kroku. Dzisiaj nie ma chyba sektora gospodarczego, który nie bazowałby na usługach internetowych. Coraz więcej usług przenoszonych jest do sieci. Mając urządzenie z dostępem do Internetu, możemy kontrolować nasze środki pieniężne w banku, opłacić rachunki lub zrobić zakupy z dostawą do domu.

Kontynuuj czytanie

Kredyt samochodowy, a wymagania wobec firm

Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą spełnić o wiele więcej wymagań, ażeby otrzymać kredyt samochodowy. Bardzo ważny jest w tym momencie staż firmy. W jednych bankach w zupełności wystarczy rok, ale niektóre placówki wymagają nawet i dwóch lat.

Kontynuuj czytanie

Auto kredyty samochodowe – ogólne informacje i porady

Kredyty samochodowe są udzielane na sfinansowanie zakupu różnego rodzaju pojazdów, nie mniej jednak najczęściej wnioski dotyczą aut osobowych – zarówno nowych, jak i używanych, przy czym na korzystniejsze warunki umowy można liczyć w tym pierwszym przypadku.

Kontynuuj czytanie

Kredyt samochodowy w autosalonie

Zakup nowego samochodu to niemały wydatek. Trzeba na ten cel wyłożyć co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, chociaż naturalnie są i takie auta, których ceny przeciętnego Polaka przyprawiają dosłownie o zawrót głowy.

Kontynuuj czytanie