Kredyt na nowy samochód – Skoda, Volkswagen, Audi, Seat

Jeśli chodzi o finansowanie zakupu nowych aut obcym kapitałem, to w pierwszej kolejności należy się zwrócić do instytucji finansowych-bezpośrednio związanych z danym koncernem samochodowym. Takie rozwiązanie daje gwarancję podpisania korzystnej oferty kredytowej.

Szansą dla klienta jest także możliwość zakupu auta demonstracyjnego, które jak wiadomo jest zawsze tańsze. W salonach dealerskich można także trafić na wyprzedaże danego rocznika. Kredyty samochodowe w Polsce są stosunkowo tanie. Przykładem banku powiązanego kapitałowo z koncernem samochodowym może być Volkswagen Bank, Fiat Bank lub Toyota Bank. Co ważne wspomniane instytucje nie ograniczają się do finansowania swoich flagowych marek. Na przykład Volkswagen Bank oferuje jeszcze kredyt na SKODĘ, Audi i SEATA. Nawet w przypadku odmownej decyzji w banku, rynek finansowy przygotował alternatywę w postaci instytucji parabankowych.

Sprawdź też jakie są oferty na inny kredyt samochodowy w internecie (http://autonakredyt.com.pl/) i jeśli uda Ci się skorzystać to koniecznie napisz o tym opinię.

Tutaj klienci spotkają się z szybkim procesem udzielania kredytu i znacznym ograniczeniem formalności. Do tego stopnia, że instytucje pozabankowe nie mają w zwyczaju weryfikować klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Z punktu widzenia klienta jest to korzystne postępowanie. Natomiast biorąc pod uwagę cały system finansowy, usługi proponowane przez tego typu placówki prowadzą do nadmiernego zadłużenia społeczeństwa. Poniżej umieściliśmy szczegóły oferty kredytu samochodowego w Volkswagen Banku.

Oferta Volkswagen Banku:

– kredyt otrzymuje się w salonie dealerskim
– minimum formalności
– indywidualne podejście do klienta
– kredyt na nowy samochód
– finansowanie zakupu takich marek samochodowych jak: Volkswagen, SEAT, Audi oraz SKODA
– szybka decyzja kredytowa
– okres kredytowania oraz wielkość wpłaty własnej ustalana jest indywidualnie

Dodaj komentarz