Szybki kredyt samochodowy przez internet

Internet obecny jest w naszym życiu na każdym kroku. Dzisiaj nie ma chyba sektora gospodarczego, który nie bazowałby na usługach internetowych. Coraz więcej usług przenoszonych jest do sieci. Mając urządzenie z dostępem do Internetu, możemy kontrolować nasze środki pieniężne w banku, opłacić rachunki lub zrobić zakupy z dostawą do domu.

Także usługi bankowości internetowej stają się coraz mniej obce dla naszego społeczeństwa. Największym internetowym bankiem w kraju jest siec detaliczna BRE Banku- mBank. Od pewnego okresu można w nim zaciągnąć kredyt samochodowy bez wychodzenia z domu. Niestety usługa ta jest dostępna dla stałych klientów banku z dobrą historią kredytową.

O dostępności kredytu samochodowego online poinformuje nas system transakcyjny banku. Po wysłaniu wniosku internetowego, doradca bankowy kontaktuje się z potencjalnym kredytobiorcą i wyjaśnia dalsze kroki postępowania. Wnioskowane środki pieniężne(oczywiście po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej) zasilają eKonto jeszcze przed faktycznym zakupem samochodu. Natomiast sprawy związane z ustanawianiem zabezpieczenia kredytu, załatwiane są po dostarczeniu przez kredytobiorcę faktury/umowy kupna-sprzedaży.

Zobacz szybki kredyt samochodowy przez Internet – oferta mBanku

– decyzja kredytowa nawet w 15 minut
– kredyt dostępny dla stałych klientów banku
– maksymalna wielkość kredytu wynosi 100 tys. zł
– okres kredytowania do 84 miesięcy
– możliwa wcześniejsza spłata zobowiązania
– zarówno na samochody nowe jak i używane
– proces dokumentacji ograniczony do minimum

Dodaj komentarz